آرشیو اخبار - آرشیو

تشریح فعالیت ها و اقدامات هیأت استانی خراسان رضوی در گفتگو با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی در گفتگوی خبری با روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد عملکرد چهارساله این هیأت را تشریح کرد.

ادامه مطلب

دبیر هیات نظارت و ارزیابی استان گیلان فعالیتهای هیات استان را تشریح کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مهرداد محمدی با اشاره به اینکه در مجموع ۸۸ واحد آموزشی در زیرنظام‏های مختلف در استان گیلان دایر است که تحت نظارت و ارزیابی دبیرخانه هیأت استانی قرار دارد گفت: در سال ۱۳۹۵ نیز این هیات توانست عملکرد ۷۵ واحد آموزشی و ۴ مرکز پژوهشی را مورد بررسی قرار دهد و گزارش‏های مربوط به آن را در قالب فرم‏های تعیین شده از سوی مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم تدوین و همراه با مدارک و مستندات به وزارت علوم ارسال کند.

ادامه مطلب

دکتر زکائی: تشکیل « مرکز امور هیات علمی» خواسته همه مسئولین پیشین و فعلی وزارت علوم بوده است

دکتر زکائی رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت در مراسم تقدیر از تلاش های همکاران سابق مرکز که به مرکز امور هیات علمی انتقال یافته اند گفت: تشکیل «مرکز امور هیات علمی» خواسته همه مسئولین پیشین و فعلی وزارت علوم بوده است.

ادامه مطلب

ششمین کارگاه ارزیابی درونی در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد

ششمین کارگاه ارزیابی درونی و تدوین برنامه های بهبود کیفیت گروه های آموزشی با حضور گروه اعزامی از مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برای مدیران گروه های آموزشی دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد.

ادامه مطلب

تاکید دبیر هیأت استانی خراسان رضوی بر ضرورت تشکیل دفاتر نظارت و ارزیابی در موسسات غیر دولتی

دبیر هیأت استانی خراسان رضوی در نشست شورای روسای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی منطقه ۹ بر ضرورت تشکیل دفاتر نظارت و ارزیابی در موسسات غیر دولتی تاکید کرد.

ادامه مطلب