رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۹ کد : ۶۸۷۸۸ اخبار برگزیده
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر «روح الله رازینی» را به عنوان «رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت» این وزارت منصوب کرد.
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زلفی‌گل در این حکم انتصاب خطاب به دکتر روح الله رازینی آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «رییس مرکز نظارت، ارزیابی وتضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات وفناوری» منصوب می شوید. امید است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری اعضاء هیات علمی، مدیران و یاوران علمی و در چارچوب برنامه ارایه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی، در تحقق اهداف نظام علم وفناوری نقشی شایسته ایفا نمایید

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از دکتر «غلامعلی منتظر» رئیس پیشین این مرکز در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است؛ دکتر روح الله رازینی دانشیار گروه مدیریت صنعتی دانشگاه امام صادق (ع) است. از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست دانشکده مدیریت دانشگاه امام صادق (ع)، مدیرکل برنامه‌ریزی و ارزیابی آموزش، عضو هیات مدیره انجمن مدیریت صنعتی، عضو هیأت مدیره انجمن علوم مدیریت ایران، مدیریت و مشاور در پروژه‌های ارزیابی و سنجش عملکرد در مجموعه های اجرایی و دانشگاهی اشاره کرد.

منبع خبر: روابط عمومی وزارت علوم  


( ۱ )