اولین نشست مشترک دبیرخانه هیأت نظارت با اعضای اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی استان اصفهان در سال ۹۹ برگزار شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۲ کد : ۵۴۵۱۶ آرشیو اخبار استان اصفهان
تعداد بازدید:۳۶۳
اولین نشست مشترک دبیرخانه هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان با اعضای اتحادیه دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی در سال ۹۹ درتاریخ ۳۰ فروردین ماه در محل این دبیرخانه برگزار شد.
اولین نشست مشترک دبیرخانه هیأت نظارت با اعضای اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی استان اصفهان  در سال ۹۹ برگزار شد

 در این جلسه که دبیر هیأت نظارت و ارزیابی استان، رئیس اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی و اعضای این اتحادیه و همچنین تعدادی از کارشناسان دبیرخانه هیأت حضور داشتند، دکتر سید حمیدرضا شاوران، دبیر هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان در سخنانی ضمن تشریح شرایط حاکم بر مراکز دانشگاهی از نظر شیوع ویروس کرونا بر تسریع ارائه گزارش نحوه فعالیت های آموزشی دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی در نیمسال دوم 99-98 متناسب با شرایط فعلی تاکید کرد . وی سپس به تبیین سیاست‌های نظارتی دبیرخانه در سال جدید پرداخت و بر تدوین گزارش های تحلیلی تأکید نمود. دکتر شاوران ادامه داد کیفی سازی امر نظارت و ارزیابی از مهمترین برنامه های این دبیرخانه در سال پیش رو خواهد بود.

 در ادامه دکتر آهون منش، رئیس اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی بر توجه دولت و وزارت عتف به موسسات غیرانتفاعی در شرایط کرونا تأکید کرد و گزارشی از اقدامات و پیگیری‌های این اتحادیه برای جذب حمایت‌های دولت و وزارت علوم ارائه کرد. وی در  ادامه با تاکید بر این که تمامی دانشگاه‌ها و موسسات غیرانتفاعی با تمام ظرفیت و بهره‌گیری از زیرساخت‌های لازم در حال ارائه دروس به صورت مجازی هستند افزود؛ این موسسات همچنین آمادگی دارند تا در صورت عادی شدن شرایط و با اضافه کردن ایام ترم تحصیلی هم کلاس های آموزشی و هم امتحانات پایان نیمسال تحصیلی را با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار کنند.

 خاطر نشان می سازد در این نشست دو ساعته دیگر اعضای اتحادیه نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند

کلید واژه ها: مرکز ناتک هیات نظارت اصفهان اولین نشست دانشگاه اصفهان