بازدید رئیس شبکه بین المللی کیفیت آسیا و اقیانوسیه (APQN) از مرکز ناتک

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۱ کد : ۳۹۱۴۹ آرشیو اخبار
تعداد بازدید:۱۱۵۶
رئیس شبکه بین المللی کیفیت آسیا و اقیانوسیه (APQN) ضمن بازدید از مرکز ناتک، در جلسه مشترکی با رئیس و معاونان مرکز ناتک شرکت کرد.
بازدید رئیس شبکه بین المللی کیفیت آسیا و اقیانوسیه (APQN) از مرکز ناتک

به گزارش سایت اطلاع رسانی مرکز ناتک، جلسه مشترک مرکز ناتک با خانم دکتر ژیانگسین ژانگ، رئیس شبکه بین المللی کیفیت آسیا و اقیانوسیه، به منظور تبادل تجربیات در زمینه ارزیابی و تضمین کیفیت، در روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه جاری برگزار شد.

در این نشست که با حضور دکتر زکایی، رئیس مرکز ناتک، معاونین مرکز و دکتر عباس بازرگان، صاحبنظر حوزه نظارت و ارزیابی برگزار شد، طرفین، ضمن تشریح ساختارها و تجارب نظارت و ارزیابی خود، زمینه های همکاری آینده از نظر ایجاد فرصت های پیش رو را مورد بررسی قرار دادند.

خانم دکتر ژیانگسین ژانگ نیز که برای شرکت در نخستین همایش بین المللی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی که در روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه الزهراء (س) برگزار شد، به ایران سفر کرده است، در این جلسه با اشاره به گستردگی وظایف و ماموریت های مرکز ناتک در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و...، خواستار همکاری های بیشتر طرفین در زمینه های ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی شد.

شایان ذکر است، این نشست در راستای سیاست های اجرایی مرکز ناتک به منظور توسعه تعاملات بین المللی با هدف تبادل تجربیات با کشورها و سازمان های دارای تجربه در زمینه ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار شد.

کلید واژه ها: رئیس شبکه بین المللی کیفیت آسیا و اقیانوسیه (APQN)


( ۱ )