رئیس مرکز ناتک : آیین نامه موسسه های اعتبار سنجی تدوین می شود

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۳ کد : ۳۹۱۴۷ آرشیو اخبار همایش و نشست ها
تعداد بازدید:۱۵۸۵
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت در همایش ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی اعلام کرد: تدوین آیین نامه موسسه های اعتبار سنجی در حال انجام است.
رئیس مرکز ناتک : آیین نامه موسسه های اعتبار سنجی تدوین می شود

دکتر سعدان زکائی، رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، در مراسم افتتاحیه نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی، ضمن تشریح اقدامات و فعالیت های انجام گرفته برای استقرار نظام جامع نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، گفت: حدود هزار عضو هیئت علمی در قالب شبکه هیات های استانی در سطح کشور با این مرکز همکاری می کنند.
زکائی، استقرار کامل نظام جامع ناتک (نظارت، ارزیابی، تضمین کیفیت)، تکمیل شبکه تضمین کیفیت و تدوین آیین نامه موسسه های اعتبارسنجی را از دیگر فعالیت های در دست انجام این مرکز برشمرد.
وی، توجه به ویژگی های خاص هر یک از زیر نظام های آموزش عالی را در فرایند نظارت و ارزیابی مهم دانست.
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت از متخصصان این حوزه برای همکاری علمی و پژوهشی با این مرکز دعوت به همکاری نمود.
شایان ذکر است نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۷ با حضور مسئولان و مدیران وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مدیران نظارت و ارزیابی دانشگاه ها و پژوهشگران وصاحبنظران داخلی و بین المللی در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد.

کلید واژه ها: رئیس مرکز ناتک دکتر سعدان زکائی شبکه تضمین کیفیت اعتبار سنجی


( ۲ )