نتایج مرحله اول بررسی تقاضاهای طرح سربازی اعلام شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۷:۰۱ کد : ۲۴۰۸۹

 

نتایج مرحله اول بررسی تقاضاهای قانون نحوه تامین هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی در قالب طرح سربازی از سوی مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی اعلام گردید. دانشگاهها و موسسات آموزش عالی متقاضی که قبلا نسبت به ثبت مشخصات متقاضیان در پورتال مرکز نظارت و ارزیابی اقدام نموده اند، می توانند با مراجعه به لیست مشاهده تقاضاها​ی ثبت شده نسبت به نتیجه بررسی اطلاع حاصل نموده و متقاضیان را از نتیجه بررسی آگاه سازند. ضمنا ابلاغ طرح سربازی پذیرفته شدگان به دانشگاه مربوطه ارسال شده است.
شایان ذکر است آن دسته از افرادی که به دلیل تکمیل ظرفیت در رشته های مورد تقاضا در اولویت پذیرش قرار نگرفته اند، می بایست در تاریخ مندرج در برگه اعزام برای گذارندن خدمت سربازی عادی به محل مندرج در آن مراجعه نمایند و عواقب ناشی از عدم مراجعه به موقع متوجه مشمولین متقاضی خواهد بود.
از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی نیز تقاضا می شود با توجه به کاهش سهمیه 93-1392 اعلام شده توسط ستاد کل نیروهای مسلح و تکمیل ظرفیت در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، ریاضی، آمار، مهندسی عمران، رشته های گروه علوم انسانی، فیزیک و رشته های گروه کشاورزی و دامپزشکی از ارسال تقاضاهای جدید تا پایان دوره (1/6/1393) خودداری نمایند.
 
ضمنا با عنایت به حجم بالای کار و به منظور رسیدگی بموقع به تقاضاهای ارسالی خواهشمند است ترتیبی اتخاذ گردد تا حتی الامکان از مراجعه حضوری یا تلفنی افراد متقاضی خودداری و پیگیری های لازم از طریق نماینده آندانشگاه یا موسسه آموزش عالی صورت پذیرد.
 
مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی